اخبار سلامتیپزشکی و سلامتموضوعات جذاب
موضوعات داغ

فروشندگان ماسک سه بعدی فست 5 لایه جعبه 25 عددی|ماسک kf94

0%

امتیاز کاربران: 4.87 ( 3 رای)

ماسک فست که به دلیل شکل ظاهری اش با نام ماسک سه بعدی نیز خوانده می شود یکی از ماسکهای حرفه ای در نوع خودش به شمار می رود. این ماسک نسبت به ماسکهای مشابه خودش در همین زمینه کیفیت بسیار بهتری دارد. تنها تفاوت این ماسک ظاهر زیبای آن نیست. بلکه لایه های حرفه ای تر باعث شده که این محصول بسیار بیشتر مورد توجه قرار داشته باشد. برای ساخت این ماسک به جای 3 لایه از 5 لایه استفاده شده است. سه لایه ملت بلون و دو لایه از جنس اسپان باند لایه های این ماسک را تشکیل می دهند. لایه های سطحی تر از جنس اسپان باند و سه لایه میانی از جنس ملت بلون هستند. استفاده از سه لایه ملت بلون باعث شده کارایی این ماسکها دو چندان شود. میزان فیلتراسیون ماسک فست به دلیل استفاده از ملت بلون بیشتر بسیار افزایش یافته است. این ماسکها که قدری نیز جدید هستند با نام های دیگری چون ماسک سه پنله نیز در بازار خوانده می شوند. همچنین هنگامی که این ماسک ها بسته هستند، به دلیل تشابه به ظاهر ماهی، نام فیش ماسک یا ماسک ماهی هم گرفته اند. این محصول هم اکنون در وب سایت موجود است و مشتریان محترم می توانند به صورت آنلاین خریداری نمایند.

ویژگی های ماسک سه بعدی فست

تماس کمتر دهان و بینی با ماسک

ماسک سه بعدی فست بین بینی و دهان با سطح ماسک فاصله برقرار می کند. این باعث می شود تا در هنگام استفاده از این ماسک بسیار راحت باشید. بینی و دهان با سطح داخلی ماسک در هنگام استفاده از آن فاصله دارد. به همین دلیل احساس خارش بینی و دهان یا ناراحتی و خستگی کمتری خواهید داشت. در طراحی ماسک ماهی که به حالت بازتر روی چهره قرار می گیرد تلاش شده تا استفاده کننده احساس راحتی خیلی بیشتری داشته باشد. اگر تجربه استفاده از ماسکهای دیگر و ساده تر را داشته باشید با این محصول تجربه کاربری خیلی بهتری خواهید داشت.

استفاده از لایه های بسیار نرم

در ماسک سه بعدی از لایه هایی بسیار نرم با لطافت بالا استفاده شده است. لایه هایی که در عین استاندارد بودن نرمی خیلی خوبی دارند. این باعث می شود تا احساس راحتی بسیار بیشتری داشته باشید. این محصول به خصوص به افرادی با پوست های حساس توصیه می شود. افرادی که هنگام استفاده از ماسکهای ساده تر احساس ناراحتی می کنند می توانند از ماسگ فست به جای ماسکهای معمولی تر استفاده کنند.

یک ماسک پنج لایه با فیلتراسیون چند برابری

در این ماسک سه بعدی به جای استفاده از سه لایه از پنج لایه استفاده شده است. دو لایه از لایه های این ماسک اسپان باند هستند. این دو لایه، لایه های رویی و زیرین ماسک را تشکیل می دهند. سه لایه دیگر از جنس ملت بلون نیز در این ماسک قرار داده شده است. لایه ملت بلونی در واقع فیلتراسیون ماسک را از نظر عبور میکروارگانیسم ها انجام می دهد. در واقع این لایه ها پنل هایی است که هوای تنفسی ماسک را از نظر میکروارگانیسم ها از جمله ویروس های خطرناک فیلتر می کند. به دلیل همین ویژگی به این ماسکها ماسک سه پنله نیز گفته می شود.

ماسک فست برای چه کسانی مفید است

در شرایط بیماری زای خطرناک

استفاده از ماسک فست در شرایطی که بیماری های واگیر دار خطرناک می تواند بسیار مفید فایده باشد. این ماسک سه پنله که از سه لایه ملت بلون به جای یک لایه تشکیل شده است فیلتراسیون خیلی خوبی دارد. به همین دلیل خطر بیماری های مختلفی که راه انتقال آنها دستگاه تنفسی و دهان است بسیار پایین می آید. این ماسک یک انتخاب بسیار عالی و هوشمندانه برای پیشگیری از بیماری های خطرناکی چون کروناست. ویروسی که تا به حال خیلی ها را قربانی کرده است. این ماسک با فیلتراسیون بالایی که دارد نسبت به ماسک های ساده تر که تنها از سه لایه تشکیل می شوند می تواند از ما محافظت بیشتری کند.

استفاده از ماسک سه بعدی برای پزشکان بهتر است

پزشکان و کادر بیمارستان و دیگر دست اندر کارانی که در چنین محیط هایی کار می کنند مجبورند برای سلامت خود ماسک داشته باشند. استفاده کردن از ماسک سه بعدی برای این افراد راحت تر است. به دلیل این که سطح ماسک کمتر با صورت و دهان و بینی برخورد پیدا می کند. پس استفاده کننده دیرتر احساس ناراحتی و خستگی خواهد داشت. این ماسک در این شرایط آلوده هم خطر ابتلا را پایین می آورد و هم راحت تر از ماسکهای دیگر است. هرچند قیمت آن نسبت به ماسک سه لایه بیشتر است. البته که این تفاوت قیمت نسبت به سطح محافظت بیشتری آن ارزش دارد.

خرید ماسک سه بعدی در کیان تجهیز طب

به دلیل تقاضای بالای مشتریان و رفاه حال آنان امکان خرید ماسک سه بعدی را در وب سایت کیان تجهیز طب فراهم کردیم. مشتریان عزیز در هر کجای ایران که باشند می توانند به راحتی سفارش خود را در تعداد مورد نظر سفارش دهند. امکان خرید در تعداد مورد نیاز وجود دارد و مشتریان می توانند سفارشات خود را در محل مورد نظرشان تحویل بگیرند. امکان پرداخت هزینه نیز هم به صورت آنلاین از طریق وب سایت و هم به صورت پرداخت در محل وجود دارد.

**************

برخی از فروشندگان فروشندگان ماسک سه بعدی فست 5 لایه جعبه 25 عددی

سایت کیان تجهیز طب

سایت بیورر

 

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن