گل فروش هامعرفی مشاغل

گل برای روز مادر،گل برای روز زن+قیمت ها+گل فروشی ها

خرید گل روز مادر

ممکن است تصمیم‌گیری در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای روز مادر تدارک ببینیم یا خرید هدیه روز زن سخت شود اما جریان ساده‌تر از این حرف‌هاست! ایده کارهایی مانند درست کردن کارت تبریک و نوشتن متن توسط کوچک‌ترها، رفتن به رستوران برای نهار و هدیه دادن دسته گل روز مادر و دست گل روز زن شاید در نگاه اول ساده به نظر برسد ولی اگر باعث شوند مادر خانواده احساسی خاص از جنس عشق و محبت کند، برنامه‌ به هدف خود رسیده است؛ چرا که مادران و همسران، در روز ویژه‌ی مادر نیاز دارند توسط اعضای خانواده خود “احساس” شوند. به بیان ساده‌تر، باید فضایی مثل بهشت برای یک فرشته فراهم کنید.

بمناسبت روز مادر به آنها زمانی برای استراحت و یا فراغت شخصی بدهید

آزادی برای هر کسی معنا و مفهومی خاص خودش را دارد. گاهی مادران و همسران می‌خواهند آزادانه و خود جوش دست به هر کاری بزنند، در مقابل ممکن است برخی تنهایی را انتخاب کنند. اعضای خانواده باید احساس مادر را درک کنند و شرایط را برای رسیدن به نقطه‌ی ایده‌آل فراهم کنند. در روز مادر شاید بخواهد بدون اینکه نیازهای فرزندان و همسر خود را برآورده کند، از بودن در خانه‌ی خود لذت ببرد. در مقابل برخی می‌خواهند از خانه دور شوند چون خانه یادآور تمام کارهایی‌ است که باید انجام بدهند.
گاهی اوقات لازم است خودتان مسئولیت همه‌ی کارها را بر عهده بگیرید و اجازه دهید مادر و یا همسر شما یک روز برای خودش باشد. خیلی از مادران به ندرت فرصت دارند به تنهایی به خرید بروند یا زمانی را با دوستان خود بگذرانند. شاید بد نباشد هر از گاهی این فرصت را به آنها بدهید.

روز مادر را با خانواده سپری کنید

وقت گذراندن با خانواده منحصر به روز مادر نیست. اینکه روز پدر یا مادر را بدون والدین خود سپری کنیم کمی عجیب به نظر می‌رسد. آن‌ها به همین دلیل والدین ما هستند. بسیاری از مادران می‌خواهند یک روز سرگرم‌کننده را در کنار فرزندان خود سپری کنند بدون اینکه مجبور باشند برای آن برنامه‌ریزی کنند؛ نه اینکه بدون میل قلبی فقط فرزندان خود را همراهی کنند. نکته اینجاست که باید فعالیت‌هایی که همسرتان دوست دارد انجام دهد را کشف کنید و از قبل در مورد آن‌ها با فرزندان خود صحبت کنید، چون قرار است روز مادر یک روز خاص باشد.

روز مادر را برایشان به یک روز بدون مشغله تبدیل کنید

همسران و مادران ما روزانه یک میلیون جزئیات را کنترل می‌کنند. قطعا تفکیک جزئیات و بررسی تک‌تک آن‌ها ساده‌تر است اما آن‌ها همه‌ی امور را با هم کنترل می‌کنند، که نشانه‌ی مسئولیت پذیری بالای آن‌ها است. غیر ممکن است مادران و همسران از نظر ذهنی از این وظایف جدا شوند، اما اعضای خانواده باید تمام تلاش خود را به کار ببندند. در مورد 5 کار مهم که به آن‌ها استرس می‌دهد فکر کنید و فقط آن‌ها را انجام دهید. یک هفته قبل از روز مادر وظایف خود را یادداشت کنید و کارها را آغاز کنید، حتی ممکن است لازم باشد در مورد برخی کارها زودتر اقدام کنید. تمام کارهایی که ممکن است باعث استرس آن‌ها شود یا حتی ناراحتشان کند برطرف کنید تا با خیالی آسوده به استقبال مراسم روز مادر بروند.

با خرید گل روز مادر یا هدیه‌ی اختصاصی قلبشان را تحت تاثیر قرار دهید!

یک نوبت ماساژ یا یک بلیط جکوزی بگیرید، گرفتن وقت برای مانیکور و پدیکور هم کارساز است. اگر مسئله هزینه است، خودتان آن‌ها را انجام دهید. اتاق خواب را مرتب و با شمع و گل رز قرمز تزیین کنید. آهنگ مورد علاقه‌‌اش را پخش کنید و مجلات مورد علاقه‌اش را آماده کنید و تا وقتی که او می‌خواهد داخل اتاق بمانید. پس از آن نوشیدنی مورد علاقه‌اش را آماده کنید، چای، قهوه و یا انواع دمنوش‌ها می‌توانند آرامش‌بخش باشند. گل رز روز مادر بهترین هدیه روز زن و بهترین شیوه‌ی خرید ناز همسر است.

ایده‌های خلاقانه برای سورپرایز روز مادر را فراموش نکنید

گاهی همسران یا مادران می‌خواهند کاری انجام دهند که قبلا هرگز انجام نداده‌اند، یک سرگرمی جدید! پس حتما باید جست‌و‌جو کنید تا مکان‌های جدید و به قول معروف سنگ‌های پنهان را پیدا کنید! خلاقیت به کار ببرید تا با برنامه‌ی جذاب روز مادر را منحصر بفرد برگزار کنید. اگر نتوانستید چیزی پیدا کنید در یک فاصله‌ی معقول جست‌وجو کنید. از دیگران در مورد کارهای جذابی که اخیرا انجام داده‌اند پرس‌وجو کنید تا بیگدار به آب نزده باشید چون بعد از آن وقت غافلگیر کردن است. زن‌ها غافلگیر شدن را دوست دارند مخصوصا اگر اهل ماجراجویی باشند! البته این میانه‌ها غافلگیر کردن آنها با دسته گل روز مادر را فراموش نکنید.

با خرید یک دسته گل روز مادر از آنها سپاسگزاری کنید

تمام مادران و همسران تنها یک‌ چیز می‌خواهند: سپاسگزاری در برابر همه‌ی آنچه انجام می‌دهند. خیلی ساده این سپاسگزاری را با هدیه دادن گل روز مادر، به مادر یا همسر خود نشان دهید. مادرها با عشق میلیون‌ها جزئیات را کنترل می‌کنند، جزئیاتی که دیگر اعضای خانواده به سادگی از آن‌ها عبور می‌کنند. آن‌ها سخت کار می‌کنند تا جایگاه خانواده را ارتقاء ببخشند و در مقابل تنها چیزی که می‌خواهند این است که از عشق و سخت‌کوشی بی‌حد و اندازه‌ی آنان قدردانی شود. مسلما این قدردانی منحصر به یک روز خاص مثل روز مادر نیست اما در روز مادر جلوه‌ی ویژه‌ای به خود می‌گیرد.

ایده‌هایی برای خرید دسته گل روز مادر

چه هدیه‌ای برای سپاسگزاری از مادر می‌توان پیدا کرد؟ چیزی که بتواند جبران محبت‌های بی‌دریغ و همیشگی او باشد. حقیقت این است که هیچ چیزی نمی‌تواند در برابر دریای محبت مادرها به چشم بیاید. با وجود این، گل‌های زیبا و دوست‌داشتنی به عنوان یک هدیه‌ی هرچند کوچک، حس سپاسگزاری شما را منتقل می‌کند. به عنوان گل روز مادر و تصرف قلب و توجه او از بین انواع گل‌های رز، لاله‌های زیبا، گل آفتابگردان، زنبق و سایر گل‌های جذاب و دوست‌داشتنی، سبد گل بخرید یا دسته گل روز مادر خود را انتخاب کنید.

خرید دسته گل رز برای گل روز مادر – گل همیشه خواستنی

گل رز فقط برای روابط عاشقانه و گل روز ولنتاین نیست! این گل جذاب می‌تواند برای روز مادر هم مناسب باشد. دسته گل یا باکس گل رز صورتی یا هلویی برای روز مادر انتخاب کنید. اگر مطمئن نیستید مادرتان چه گلی را بیشتر از همه دوست دارد خرید باکس گل رز یک انتخاب عالی است و تضمین می‌کنیم لبخند را به لبانش هدیه خواهید داد. گل رز همیشه یکی از اولین انتخاب‌هاست و تقریبا هیچ کسی نیست که از دیدن آن خوشحال نشود.

خرید دسته گل لاله بمناسبت روز مادر

سبد گل روز مادر با گل‌های لاله هدیه‌ای زیبا هستند. این گل‌های ظریف تقریبا به هر رنگی وجود دارند و بنابراین می‌توانید سبد گل یا باکس گل روز مادر را با رنگ‌های متنوع لاله انتخاب کنید و او را شگفت‌زده کنید. ترکیبی از رنگ‌های متنوع لاله را در یک دسته گل قرار دهید و به مادر خود هدیه کنید. این گل نمادی از بخشندگی و پاکی است و شادی را به مادر شما هدیه خواهد داد.

گل داوودی – ایده‌ی خرید گل روز زن

گل داوودی یکی دیگر از گل‌های کلاسیک روز مادر است. گل داوودی به تنهایی یا ترکیب آن با گل‌های زیبای دیگر می‌تواند بسیار دوست‌داشتنی باشد. گل داوودی در شکل، اندازه و رنگ‌های مختلفی موجود است و مطمئنا یکی از بهترین دسته گل‌ها برای روز مادر خواهد بود. این گل درشت و زیبا در رنگ‌های متنوع سفید، صورتی، قرمز، بنفش و زرد طرفداران زیادی دارد.

گل زنبق – دوست داشتنی و خاص برای مناسبت گل روز مادر

زنبق گل خاصی است که به باکس گل روز مادر شما جلوه‌ی زیبایی خواهد داد. مادر مطمئنا دسته گلی با این شکوفه‌های خیره‌کننده را دوست خواهد داشت. ترکیب گل زنبق با گل میمون و یا گل رز ترکیب بسیار زیبایی می‌شود. شکوفه‌های زنبق برای مادرهایی که عاشق گل‌های رنگی و روشن هستند، انتخاب فوق‌العاده‌ای است.

گل‌های میخک کلاسیک برای سفارش گل روز مادر

وقتی نوبت به یافتن گل‌های زیبا برای هدیه دادن به مادر می‌رسد گل میخک کلاسیک، انتخابی محبوب است. شکوفه‌های زیبای میخک با ماندگاری بالا و تنوع رنگی در هر فضایی فوق‌العاده خواهد بود. باکس گل روز مادر یا سبد گل روز مادر را با رنگ‌های مختلف میخک انتخاب کنید و ترکیبی خارق‌العاده بسازید. اگر مادر شما عاشق چیزهای کلاسیک است شک نکنید این باکس گل میخک روز مادر را هم دوست خواهد داشت.

دسته گل پیونی جذاب بمناسبت گل روز مادر

دسته گلی از گل‌های پیونی (یا همان گل صدتومانی خودمان) برای روز مادر انتخاب زیبا و منحصر به فردی است. با کمی چاشنی خلاقیت و ترکیب آن با چند گل دیگر یا استفاده از گلدان حصیری یا یک سبد گل خاص به زیبایی دسته گل روز مادر شما می‌افزاید. گل پیونی نماد عشق است و از آن در دسته گل‌های عروسی هم بسیار استفاده می‌شود. این بار گل پیونی را در دسته گل یا باکس گل روز مادر قرار دهید و عشق خود به او را نشان دهید.

خرید گل ادریسی بمناسبت گل روز مادر

گل ادریسی یا هیدرانژا هم یکی از انتخاب‌های فوق‌العاده جذاب برای دسته گل روز مادر است. برای کسانی که عاشق رنگ ابی هستند، ادریسی‌های ظریف و آبی با یک سبد یا باکس گل خاص، انتخابی نمونه است. این گل با گلبرگ‌های شلوغ و ستاره‌ای شکل خود در رنگ‌های دیگری مثل صورتی و بنفش هم وجود دارد. ادریسی نماد صداقت و بی‌ریایی است و با هدیه دادن آن به مادر یا همسر خود نشان می‌دهید چقدر سپاسگزار مهربانی‌های او هستید.

*********

مطالب برگرفته از سایت گل با ما

**********

برترین گل فروشی های تهران و شهرستانها با تخفیفات ویژه و ارسال رایگان در سایت بازارچه گل:

ورود به سایت

اینستاگرام بازارچه گل با تخفیفات ویژه فروشگاه ها:

ورود به صفحه اینستاگرام بازارچه گل

**********

مشاوره رایگان با تیم حرفه ای جهت خرید انواع گل برای تمامی مناسبت ها در نکته برتر

کلیک کنید

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن